Masáže

Naši maséri si Vás vezmú poriadne do parády. Po konzultácii si môžete vybrať masáž podľa Vašich predstáv a potrieb.


Masáž 3 v 1

Klasická masáž kombinovaná s masážou horúcimi kameňmi a bankovaním je účinná pri akútnych a chronických bolestiach chrbta, stuhnutých svaloch, obmedzenej pohyblivosti a pri napätí. Možnosť skombinovať s ošetrením akupunktúrnych bodov.

Klasická relaxačná masáž

Uvoľňuje nielen svalstvo, ale aj psychiku, pomáha predchádzať bolestiam, zlepšuje prekrvenie a látkovú výmenu. Prináša príjemný pocit pohody a celkového uvoľnenia. Možnosť výberu dĺžky masáže a oblasti (chrbát, šija, dolné a horné končatiny, tvár, hlava, brucho).

Masáž pre deti

Jemná masáž využívajúca techniky z klasickej masáže. Dĺžka a spôsob masáže sa prispôsobí veku a temperamentu Vášho dieťaťa.


Bankovanie

Patrí k liečebným metódam tradičnej čínskej medicíny, používa sa už niekoľko tisíc rokov. Účinok sa dosahuje pôsobením podtlaku v prikladaných sklených bankách. Veľmi účinná technika na odstránenie bolestí svalov, uvoľnenie spazmov, odstránenie blokád spôsobujúcich bolesť, výrazne zlepšuje krvný a lymfatický obeh, reguluje nervový systém a obnovuje látkovú výmenu v stuhnutých a bolestivých miestach. Banky ovplyvňujú zároveň aj vnútorné orgány.

Reflexná terapia

Terapia chodidiel – technika, ktorá využíva skutočnosť, že vnútorné orgány a pohybový systém majú svoje reflexné zóny na chodidle. Pôsobení tlaku palca na tieto plôšky sa cielene ovplyvňuje organizmus ako celok. Na základe pocitov klienta sa dá zároveň využiť ako diagnostická metóda na zistenie nerovnováhy v organizme, často krát ešte predtým ako sa prejaví na fyzickej úrovni. Vybrať si možno aj terapiu krku a chrbátu, ktorá zahŕňa aj priame a nepriame odblokovanie krčnej chrbtice, lopatiek a ošetrenie chrbta.

Akupunktúra

Liečebná metóda tradičnej čínskej medicíny používaná pri akútnych alebo chronických ochoreniach – po individuálnej konzultácii.


Pri masážach sa používajú výhradne kvalitné prírodné oleje (olej z hroznových jadier, olivový olej, mandľový olej), s pridaním 100% prírodných éterických olejov kvôli vôni a zvýšeniu účinku masáže.