Blog Archives

Café

Naša kaviareň je rovnako ako bazén otvorená sezónne. Ponúkame raňajky po celý deň, čerstvo praženú kávu značky Coffee Sheep, 100% prírodné ovocné šťavy Zdravo, naše domáce limonády, slovenské a české pivo či špičkové lokálne vína…

Tu nájdete celé naše menu.

read more

Babyfriendly

Keď sme Vlnku vymýšľali , chceli sme vytvoriť miesto kde je dobre nám a kde sa páči našim deťom. A kde bude dobre aj vám. Niektoré praktické veci môžete nechať doma: k dispozícii je tu pre vás detská cestovná postieľka, detská stolička, vanička, nočník alebo fén na vlasy.

read more

Bazén

Pre ubytovaných hostí je zadarmo plne k dispozícii sezónne otvorený bazén. Voda v bazéne je vyhrievaná a jej teplota sa pohybuje medzi 26-30°C. Je preto vhodná i pre plávanie s tými najmenšími plavcami. Bazén je podľa počasia buď úplne otvorený alebo čiastočne či úplne prestrešený. V prevádzke je sezónne podľa aktuálneho počasia približne od mája do októbra.

read more

zahrada.png

Záhrada

K dispozícii je pre Vás 100 m2 kvalitnej trávnatej plochy s plážovými ležadlami.

read more

detsky_kutik.png

Detský kútik

Chcete už deti dostať von z vody? Nalákajte ich na detský domček, šmykľavku alebo trampolínu. Alebo ich nechajte tvoriť farebnými kriedami.

read more

Gril

Prineste si svoje dobroty! My vám požičiame gril, uhlie aj rozkúrenie za symbolický poplatok.

read more

Bicykle

Požičajte si naše bicykle a vyrazte si pojazdiť okolo Sĺňavy. K dispozicii máme i cyklovozík, ktorý odvezie dve deti. Zadarmo sú vám k dispozícii aj rôzne odrážadlá pre deti.

read more

Masáže

Naši maséri si vás vezmú do parády. Po konzultácii si môžete vybrať masáž podľa vašich predstáv a potrieb. Ponúkame klasickú relaxačnú a športovú masáž.

read more

Free wifi, print & copy

V celom areáli máte k dispozícii zdarma WI-FI signál. V prípade potreby Vám požičiame notebook, svoje texty si môžete vytlačiť alebo kopírovať.

read more